Babycol 3+1 ZDARMA - Přírodní Pastilky pro Děti na Cucání k Podpoře Imunity

Akce 3+1 ZDARMA. Unikátní kombinace rybího kolagenu a vitamínu D3 a K2 a také extrakt z divoké růže, která je přírodním zdrojem vitamínu C. Kvůli našim nejmenším jsme do BabyColu zařadili všechno to nejlepší, co zajistí ochrannou bariéru imunitního systému.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
skladem v externím skladu
Značka: Colway
2 460 Kč 615 Kč / 1 ks
Kategorie: Vitamíny
obsah : 180 pastilek + 60 pastilek
Položka byla vyprodána…
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

AKCE 3+1 ZDARMA

BabyCol doplněk stravy obsahuje unikátní kombinaci rybího kolagenu a vitamínu D a K a také extrakt z šípků, která je zdrojem vitamínu C. Kvůli našim nejmenším jsme do BabyColu zařadili všechno to nejlepší z Colvity, Vitamínu C-olway a ColDeky, tedy všechno, co zajistí ochrannou bariéru imunitního systému.

 

babycol 1080x723

 

Složení:

Xylitol - zajišťuje mineralizaci zubů tím, že snižuje demineralizaci a hladinu cukru v krvi po jídle.

Divoká růže– napomáhá správné funkci imunitního, dýchacího a trávícího systému a močových cest. Díky obsahu vitamínu C, který je jedním z nejsilnějších antioxidantů, chrání DNA, bílkoviny a lipidy před oxidačním poškozením.

Kolagen – představuje 30% z celkového obsahu bílkovin v lidském těle, je zodpovědný za neustálou obnovu buněk našeho těla. Rozhoduje o pružnosti, pevnosti a správné hydrataci pokožky.

Vitamín D3 – přispívá k správnému fungování imunitního systému a vstřebávání a využití vápníku a fosforu, napomáhá správnému fungování svalů, udržuje zdravé kosti, zuby a správnou hladinu vápníku v krvi a podílí se na procesu dělení buněk. Vitamín K přispívá k správné srážlivosti krve a pomáhá udržovat zdravé kosti.  

Vitamin K2 – přispívá ke správné srážlivosti krve a přispívá k udržení zdravých kostí.

 

Doporučená denní dávka: 1 pastilka denně, cucat po jídle.  

 

OBSAH V 1 PASTILCE
množství  % DDD (denní doporučene dávky)
Divoká růže 143 g -
v tom vitamín C 100g 200%
rybí kolagen 12 mg -
vitamín K2 25 µg 125%
vitamín D3 400 IU (10 µg 200%

 

 

 PROMO VIDEO 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.