ColGenium - Stražce Vaší Paměti, Koncentrace a Imunity

Nejdokonalejší formule aktivního kolostrininu. Ochrana neuronů a mozkových buněk, což souvisí s prevence příčin demence (včetně Alzheimerovy choroby), posílení vnímání a schopnosti učení (zejména paměti) a imunomodulace - budování imunity, která je dnes nesmírně cenná...

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Colway
1 140 Kč
Kategorie: DOPLŇKY STRAVY
obsah: 30 pastilek
obsah netto: 16,8 g 30 pastilek po 560 mg
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

colgenium-1920x950

COLWAY opět představuje světově jedinečný produkt!

S hrdostí a spokojeností oficiálně oznamujeme, že právě firma Colway dostala to privilegium použít ve složení svého produktu s názvem COLGENIUM, látku

COLOCO prp® - nejdokonalejší formule aktivního kolostrininu, na jeho prvním vyizolování pracovali dlouhé roky dvě generace špičkových vědců a poctivě zdokumentovali jeho neobyčejné vlastnosti. 

Světová senzace - kolostrynin - se vrací ke svým zdrojům v patentované formě vyizolované z kolostra, neboli mleziva - peptidu COLOCO PRP®. Je všeobecně známo, že první pokrm savců: kolostrum - v sobě ukrývá jedno tajemství přírody: zajištění vývoje přirozené imunity potomstvu. Neocenitelný dar matky dítěti. 
COLOCO PRP® je extraktem nejcennější proteinové frakce z mleziva s klinicky potvrzenými vlastnostmi.

Produkt je obohacený o vitamín B6, který synergicky působí s kolostryninem, podporuje syntézu cysteinů a produkci červených krvinek.

Posiluje imunitní a nervový systém. 

Správná bioretence vyžaduje postupné rozpouštění.. 

 …což není nic nového pokud pozorujeme účinky terapeutických peptidů. Proto vlastně  Colgenium dostalo klinicky otestovanou formu ne tak snadno rozpustných pastilek. Rozhodli jsme se přijmout tuto formu aplikace aktivních látek vzhledem k  úspěšným výsledkům provedených studií, kdy se pacientům podával kolostrynin právě pozvolna.

 

COLOCO prp® - podle výzkumů zatím víme o čtyřech/pěti oblastech, které dokáže příznivě ovlivnit:  

  • Je nadějí pro ochranu neuronů a mozkových buněk, což souvisí s:
  • Prevence příčin demence (včetně Alzheimerovy choroby)
  • Posílení vnímání a schopnosti učení (zejména paměti),
  • Imunomodulace - budování imunity, která je dnes nesmírně cenná, 
  • Má výjimečné antioxidační vlastnosti

Doporučená denní dávka: 1 pastilka - cucat dokud se úplně nerozpustí v ústech. Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

Složení:  plnící látky (sorbitol, celulóza), protihrudkující látky (mastek, oxid křemičitý), leštící látky (stearát hořečnatý, xanthanová guma), COLOCO PRP® syrovátkový protein, vitamín B6, vanilkové aroma

Colgenium je doplňkem stravy, nenahrazuje pestrou stravu. Doporučujeme vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Skladujte v suchu a temnu při pokojové teplotě, mimo dosahu dětí. Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže na spodní straně obalu. 

 

Upozornění: Není náhradou pestré stravy. 

Nepřekračujte DDD. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. 

Uchovávejte na suchém, temném místě při pokojové teplotě, mimo dosahu dětí.

Informace o alergenech lze získat po kontaktu s firmou.

 

Odpovědný subjekt:

COLWAY Sp. J.
ul. Hippiczna 2
84-207 Koleczkowo
Polsko

Země původu: Polsko 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.