Vitamín C-olway s Kolagenem - 100% Přírodní Levotočiva Forma Vitamínu C + nejlepší KOLAGEN

Dáváme vám do rukou 100% přírodní vitamín C šípků, který je obohacen o kolagen s největší anabolickou schopností a který dle názoru mnoha autorit je v současné době nejlepší Evropě. Až 1200 mg vit. C a 1000 mg kolagenu v 1 sačku.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
skladem v externím skladu
1 249 Kč
Kategorie: Vitamíny
obsah: 30 sačku
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

Vitamín C-OLWAY s kolagenem doplněk stravy. Vitamin C je nejdůležitějším ze všech vitaminů, které přijímáme ve výživě, už pouze z důvodu jeho role v procesu tvorby tělesného kolagenu – bílkoviny mládí a hlavní složky pojivové tkáně. Člověk je jedním z nemnoha savců naší planety, jehož organismus nevytváří vitamin C v játrech. Extrémním příkladem katastrofálních následků jeho nedostatku jsou například kurděje, nemoc, která se projevuje zastavením procesů tvorby kolagenu. Ani dnes nemáme vždy možnost zcela účinně dbát o pravidelný přísun vitaminu C našemu organismu. Navíc mnohé nepříznivé civilizační vlivy nás stále častěji řadí mezi osoby, které potřebují zvýšený přísun této látky.

Syntetizovaná kyselina askorbová, která představuje jedinou nebo alespoň hlavní složku drtivé většiny výrobků distribuovaných ve světě jako vitamin C, je v lidském organismu jen slabě vstřebávána. Její systematická konzumace nebo konzumace ve vysokých dávkách, může v organizmu způsobovat nežádoucí vedlejší účinky. Bio-organický vitamin C, vyskytující se v přirozených bioflavonoidních vazbách vytvořených přírodou, se vstřebává stejně jako vitaminy získávané z potravin. Stejný je totiž i jeho původ

Dáváme vám do rukou 100% přírodní vitamín C, který je obohacen o kolagen s největší anabolickou schopností a který dle názoru mnoha autorit je v současné době nejlepší v Evropě. Doplňování stravy vysoce vstřebatelným kolagenem pomáhá udržovat normální strukturu a pružnost pokožky a správný stav kloubů.

 

Poskytuje organizmu přírodní vitamin C, který:

  • přispívá k řádnému fungování imunitního systému
  • stimuluje procesy kolagenogeneze za účelem zajištění řádné funkce kapilár, kůže, dásní a zubů, jakož i kostí a chrupavek
  • přispívá k udržení řádného energetického metabolismu
  • pomáhá při správném fungování nervového systému
  • pomáhá udržovat normální psychologické funkce
  • pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
  • přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání

 

Aktivní látky

Růže Šípková (Rosa canina)
V plodech šípkové růže lze identifikovat více než 130 organických sloučenin. Obsah vitaminu C v nich je 10 krát větší než například v ovoci černého rybízu a 100 krát větší než u jablek. Odrůdy Rosa canina, které byly vyšlechtěné v Polsku, patří mezi rekordmany z hlediska obsahu dobře biologicky dostupného vitaminu C získaného z přírody. Jsou také bohaté na karotenoidy (m.j. beta-karoten, lykopen, xantofyly) a flavonoidy (astragalin, isokvercetin a tilirozid) a proanthocyanidiny). Obsahují vitaminy B1, B2, B3, (PP), A, E a K. Plody šípkové růže jsou také zdrojem minerálních látek, a to jak makroprvků - včetně fosforu, draslíku, vápníku, hořčíku, tak i stopových prvků - železa, mědi, manganu a zinku.

Polyfenoly obsažené v šípkové růži vykazují antioxidační působení přímou reakcí s volnými radikály a tím, že oslabují nebo posilují působení enzymů. Studie ukazují, že v přítomnosti polyfenolů mohou fyziologické účinky kyseliny askorbové růst od 50 až do 400%. Přírodní vitamin C ve spojení se syntetizovaným je lépe absorbován lidským organizmem a 3 ÷ 5 krát aktivnější. Pro srovnání – náš organizmus využívá syntetickou formu krystalické kyseliny askorbové H6C8O6 (neboli E300) pouze z 30-40%. Přírodní vitamin C se lépe vstřebává v zažívacím traktu, účinněji působí, protože rychleji dosahuje a déle udrží potřebnou koncentraci v organizmu. V přírodě se vždy vyskytuje společně s flavonoidy, fenolickými kyselinami a karotenoidy, které ji stabilizují a zajišťují synergický efekt.

 

Rybí kolagen

extrahovaný z rybích kůží patentovanou metodou, je přirozeným zdrojem peptidů, které volně pronikají pokožkou a stimulují fibroblasty ke zvýšené aktivitě. Působí přímo proti příčině vzniku vrásek – deficitu kolagenu. Zpomaluje procesy stárnutí kůže tím, že ji hydratuje a regeneruje, čímž se stává pružnější.  Pravidelné doplňování kolagenu zpomaluje procesy stárnutí tkání, které způsobují četné potíže: vlasy ztrácejí lesk a stávají se křehké, kůže ztrácí svou pružnost a pevnost, objevují se bolesti kloubů a páteře.

 

Způsob použití

Jeden sáček denně v době nejvíce vzdálené od jídla obsahujícího ovoce, zeleninu nebo jiné zdroje přírodního vitamínu C. Doporučujeme rovněž rozdělit tuto dávku na 2-3 menší porce v průběhu dne. Přípravek rozpustit ve sklenici vody.

 

 

OBSAH

  obsah v 1 sáčku:
Růže Šípková extrakt ( 70% Vitamín C ) 1714,3 mg
( v tom vitamín C ) 1200 mg
Kolagen 1000mg

 

 

Počet sačků v balení: 30 ks

 

 

Upozornění: Není náhradou pestré stravy. 

Nepřekračujte DDD. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. 

Uchovávejte na suchém, temném místě při pokojové teplotě, mimo dosahu dětí.

Informace o alergenech lze získat po kontaktu s firmou.

 

Odpovědný subjekt: COLWAY Sp. J. ul. Hippiczna 2 84-207 Koleczkowo Polsko, země původu: EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

eyJidWNrZXQiOiI3MDA5NzM1MjU4NTktaXN0cnVjdC1hc3NldHMiLCJrZXkiOiJpbWFnZXNcL2xvZ28uNmU1ZDg2NmM2YmE4YjY5MGMxZTQzNzY1MTQ2MGJiZDcucG5nIiwiZWRpdHMiOnsicG5nIjp7InF1YWxpdHkiOjg1fX19

Značka související se značkou Colway, zaměřená na mezinárodní trhy. Inovativní produkty na bázi živého nativního kolagenu odolného vůči teplotním vlivům. Na trh dodáváme senzační produkty založené na nejnovějších biotechnologických objevech, většinou založené na přírodních složkách.