ColamiD pro zdráve kostí - Přirodní Vapník, Vitamín D3 a K2

Hledáte snadno vstřebatelný komplex potřebných minerálích látek? Víte, jak je důležitá optimální hladina vápníku ve vašem organismu?

ColamiD je světově unikátní přírodní komplex aminokyselin, minerálů a vitamínů. Obsahuje minerály, makro a mikroelementy, včetně vápníku a fosforu.

 

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
1 099 Kč
Kategorie: Minerály
obsah: 60 kapslí
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

POHYBOVÁ SOUSTAVA * IMUNITA * PROFILAXE PROTI RAKOVINĚ  

* PŮVODNÍ PŘÍRODNÍ BOHATSTVÍ *

Hledáte snadno vstřebatelný komplex potřebných minerálích látek?

Víte, jak je důležitá optimální hladina vápníku ve vašem organismu?

 

ColamiD - celosvětově unikátní doplněk stravyPřírodní komplex aminokyselin minerálů a vitamínů. 

Obsahuje minerály, makro a mikroelementy, včetně vápníku a fosforu. Náš doplněk stravy obsahuje suroviny s certifikáty o mikrobiologické čistotě a standardizace v EU. Jediné dvě látky, které jsme do tohoto složení přidali, jsou dva vitamíny – D3 a K2.

Od pradávna člověk hledá pomoc v přírodě, aby si co nejdéle zachoval své mládí, vitalitu a optimální kondici organismu. Severské národy v souvislosti s velmi drsným klimatem a nedostatkem všech nezbytných výživných složek v potravě velmi pečlivě dbají o úplné zpracovávání přírodních zdrojů. Vodní plochy jsou tam velmi bohaté na rybí druhy, ze kterých jsou zí skávány kosti. Bývají nadrobno pomlety a tak vzniká doplněk stravy, vitalizující a životodárý prášek, bohatý na mikro- i makročástice, aminokyseliny a vitamíny. Odjakživa snaha člověka o přežítí   hnala ke hledání jednoduchých a účinných řešení. Dnes dostupná strava bývá velmi ubohá, a proto činíme totéž. Colway vždy věří, že se v přírodě skrývá životodárná moc, kterou naše organismy snadno vstřebají.

Ke vzniku doplňku stravy ColamiD nás inspirovala jednoduchost a bohatství přírodní složky, jakou jsou rybí kosti. Garantujeme nejvyší jakost doplňku stravy, surovinu použitou k jeho produkci charakterizují nejvyšší certifikáty  mikrobiologické čistoty, vyhovuje přísným evropským normám. Abychom mohli posílit působení přírodních látek, doplnili jsme ColamiD o Vitamín D₃, který podporuje absorpci vápníku a fosforu, prvků nezvykle důležitých pro náš organismus. Udržení optimální hladiny Vitamínu D₃ posílí vaši kostru, rozvoj kostí Vašich dětí, zvyšuje stabilitu imunitního systému a snižuje tím riziko výskytu infekcí, nádorových onemocnění a cukrovky. Vitamín D ve složení ColamiDu v podobě cholecalciferolu bývá získáván z lanolinu z ovčí vlny se vstřebává o 70% snadněji než jeho rostlinné ekvivalenty. Dbejte o sebe i své blízké a čerpejte z přírody to, co je v ní nejlepší.

 

PODROBNÝ POPIS:

Nápad na  tento produkt vznikl v Colway již před osmi lety. Již tehdy totiž ruští lékaři, kteří nás učili poznat kolagen zblízka, povídali o zřejmě nejstarším vědomě lidmi konzumovaném doplňku stravy. Od Aljašky přes norské fjordy až po Island od nepaměti všichni obyvatelé Severu nikdy nevyhazovali kosti ze snězených ryb. Bývaly pečlivě pomlety a dodávány do jídel nebo jej nechávali stát doma v miskách a při každé příležitosti pro tento životodárný sahali. Na Sibiři to tak funguje dodnes. Rybí kosti v prášku, zejména říčních, podobně jako v jiných částech světa např. mleté vaječné skořápky či podobné zdánlivě nejedlé zvířecí produkty, zajisté již pře tisícovkami let zachraňovaly zdraví Homo sapiens, který tímto způsobem doplňoval minerály, makro i mikročástice, aminokyseliny a vitamíny.

Tímto způsobem to zvládali Eskymáci, Evenkové, Čukčové a Vikingové, kteří trávili dlouhé měsíce na válečných výpravách případně cestovatelé navštěvující místa, v nichž býval dosažitelný pokrm velmi ochuzený. Takto přežívali i v nejnáročnějších představitelných podmínkách odsouzenci, sibiřští vězňové gulagů.

Ukázalo se, že již existují kanadské a zejména ruské výzkumy, potvrzující efektivitu takového doplňování stravy, za účasti početných skupin občanů. Přitom kosti severských sladkovodních ryb v prášku nekumulují žádné toxiny (na rozdíl od mořských ryb mírného pásu) a navíc představují opravdovou pokladnici látek velmi potřebných k životu člověka. Polyaminokyselin, oligo- a polypeptidů a především 19 stavebních aminokyselin kolagenu tvořícího kostní tkáň, tedy odlišného od tvořeného ve fibroblastech, včetně aminokyselin exogenních. Např. Glykozaminoglukany a další složky, které by v praxi měl obsahovat každý dobrý komplex minerálů.

Jedinou látkou, kterou bylo nutné doplnit, představuje Vitamín D. Ten podporuje vstřebávání vápníku a fosforu, ze všech nakumulovaných látek v kostní moučce z ryb nejvýznamnějších a velmi hodnotných minerálů. Deficit vitamínu D v lidském organismu se stává celosvětovým problémem. V současnosti totiž téměř polovina obyvatel Země trápí jeho nedostatek, což může vést k celé řadě komplikací. Kromě jiného např. k narušení správného rozvoje buněk. Doplňování stravy o Vitamín D zajišťuje optimální stav kostí, především u dětí. Zvyšuje stabilitu imunitního systému a snižuje riziko infekčních onemocnění, rakoviny a cukrovky.

Vitamín D do složení doplňku stravy ColamiD v podobě cholecalciferolu byl získán z lanolinu, který se vyskytuje v ovčí vlně a při porovnání s jeho rostlinnou formou se vstřebává až o 70 % snadněji!

 

Popis přípravku – vlastnosti:

Hlavní složkou doplňku stravy Colamid jsou mikronizované rybí kosti. Surovina je získávána z vybraných druhů sladkovodních ryb žijících v přírodním prostředí. Bývá enzymaticky zpracována a následně zbavena vody a rozemleta. Výrobek je zcela přírodní a homogenní. Jedinou složkou, která byla k němu byla dodána, je Vitamín D a stopové množství proti hrudkující látky – hořečnaté soli mastné kyseliny, která umožňuje distribuci prášku v ekologických tobolkách z rybí želatiny.

ColamiD dodává do organismu snadno biologicky vstřebatelné minerály a makro i mikročástice. Obsahuje mimo jiné skvěle vstřebatelný vápník a fosfor nejvyšší kvality.

Vápník zlepšuje funkci srážlivosti krve a je nezbytný pro optimální funkci trávicích enzymů, odehrává významnou roli v procesech dělení buněk. Fosfor podporuje správnou funkci buněčných stěn.

Vápník a Vitamín D₃ jsou nezbytné pro normální růst i rozvoj kostí. Jejich obsah ve složení ColamiDu jej činí ideálním pro podávání dětem.

Vápník kontroluje tělesnou váhu. Moduluje energetický metabolismus a přispívá k normálnímu fungování buněk. Bohatství aminokyselin a dalších stavebních minerálů zajišťuje zajišťuje pravidelné procesy kolagenogeneze. 

 

Fosfor

 • Přispívá ke správnému energetickému metabolismu
 • Pomáhá při správné funkci buněčných membrán
 • Pomáhá při udržování zdravých kostí a zubů

 


Vápník

 • Podílí se na procesu dělení a specializace buněk
 • Je nezbytný pro udržování zdravých kostí a zubů

 

Vitamin D

 • pomáhá při správné absorpci/využití vápníku a fosforu
 • pomáhá udržovat správnou hladinu vápníku v krvi
 • pomáhá při udržování zdravých kostí
 • pomáhá při správném fungování svalů
 • pomáhá při udržování zdravých zubů
 • pomáhá při správném fungování imunitního systému
 • podílí se na procesu dělení buněk

 

Vitamin K

 • přispívá k normální srážlivosti krve
 • pomáhá při udržování zdravých kostí

 

 

ZPŮSOB POUŽITÍ

Doporučená denní dávka jsou 2 kapsle. Užívejte dvakrát denně spolu s jídlem a zapíjejte vodou.

Upozornění:  Preparát je určen pro dospělé osoby. Nepřekračujte doporučenou spotřebu v průběhu dne. Nepoužívejte, jestliže jste alergičtí na kteroukoliv ze složek. Nepoužívejte doplněk stravy po uplynutí data minimální trvanlivosti. Datum minimální trvanlivosti je uvedeno na boční straně obalu.

Vitamin D: Před použitím se doporučuje provést krevní test 25–(OH)D a jeho výsledek konzultovat s lékařem nebo lékárníkem.

Vitamin K: Výrobek by neměly používat osoby, které užívají léky proti srážení krve obsahující antagonisty vitaminu K (např. Warfarin a Acenokumarol).

 

Doplněk stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy.

Doporučuje se mít pestrou stravu a zdravý životní styl.

 

Skladování: Skladujte na suchém a stinném místě při pokojové teplotě v původním uzavřeném obalu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

 

 

Složení v přepočtu na doporučenou denní dávku:

Složky:

Obsah v 2

kapslích

% RHP

Rybí prašek, v tom:
► bilkovína
► vápník

1100 mg
726 mg
82,06 mg

-
-
10,26%

Vápník

117,94 mg

14,74%

Vitamín D

50 µg

1000%

Vitamín K

75 µg

100%

 

Upozornění: Není náhradou pestré stravy. 

Nepřekračujte DDD. Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. 

Uchovávejte na suchém, temném místě při pokojové teplotě, mimo dosahu dětí.

Informace o alergenech lze získat po kontaktu s firmou.

 

Odpovědný subjekt: COLWAY Sp. J. ul. Hippiczna 2 84-207 Koleczkowo Polsko, země původu: EU

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RK Avatar autora | 21.2.2023
Zatím nevím, začnu užívat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

eyJidWNrZXQiOiI3MDA5NzM1MjU4NTktaXN0cnVjdC1hc3NldHMiLCJrZXkiOiJpbWFnZXNcL2xvZ28uNmU1ZDg2NmM2YmE4YjY5MGMxZTQzNzY1MTQ2MGJiZDcucG5nIiwiZWRpdHMiOnsicG5nIjp7InF1YWxpdHkiOjg1fX19

Značka související se značkou Colway, zaměřená na mezinárodní trhy. Inovativní produkty na bázi živého nativního kolagenu odolného vůči teplotním vlivům. Na trh dodáváme senzační produkty založené na nejnovějších biotechnologických objevech, většinou založené na přírodních složkách.