ŠAMPON PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ Opravdu funguje!

ŠAMPON banner 1200x628

 

 

Vypadávání vlasů je vážný problém. Osobě s řídnoucí kšticí byly na trhu nabízené produkty, které dokážou posilovat jen vlasy, které na hlavě ještě zůstaly. Některé produkty dokážou zamezit další ztrátě vlasů. Dokud se neobjevil Posilující Šampon proti Vypadávání Vlasů COLWAY a společně s ním - možnost stimulování růstu nových vlasů.  S hrdostí vás informujeme, že vlastnosti a účinky našeho šamponu byly potvrzeny pozitivními výsledky aplikovaného výzkumu!

Autorem našeho  Posilujícího Šamponu proti Vypadávání Vlasů, a doplňujícího Posilujícího Kondicionéru proti Vypadávání Vlasů je Dr. Krzysztof Słoń – chemik a inovátor. Šampon vznikl po velmi plodném rozhovoru doktora s Jaroslavem Zychem, prezidentem společnosti COLWAY, který se odehrál v polovině druhé dekády 21. století. A vznikl produkt, který obsahuje mnohem víc, než jen řadu pečlivě vybraných ingrediencí - najdete v něm patentovanou látku stimulující růst vlasů.  

Patent je sám o sobě zárukou, v případě našeho šamponu jeho (potvrzené) účinnosti.  Tuto účinnost - ve formě skutečné stimulace vlasových cibulek - potvrdily testy, kterým byl podroben náš produkt. 

sampon vysledky 1600x800

Co ukazuje tento výzkum šamponu COLWAY?

Jednalo se o aplikační testy, prováděné pod dermatologickou kontrolou v renomované akreditované výzkumné laboratoři JS Hamilton Poland. Potvrdili, že náš šampon je velmi dobře snášený všemi typy vlasové pokožky. Žádný z uživatelů nezaznamenal jakékoliv podráždění nebo vysušení pokožky hlavy. Na druhou stranu všichni účastníci studie potvrdili, že šampon jemně myje a vyživuje pokožku, posiluje a vyhlazuje vlasy, omezuje vypadávání vlasů a zabraňuje vzniku statické elektřiny. Kompletní výsledky testů jsou v tabulce na konci tohoto článku. 

Proto můžeme s plnou odpovědností prohlásit, že náš šampon je vynikající! A víme také, že je jediný na světě s tak pokročilým bio složením. 

To co je nejdůležitější, ale nebývá obvykle na první pohled vidět, proto…

 

 

Podívejme se na složení Šamponu proti Vypadávání Vlasů COLWAY

Nejdůležitějšími složkami našeho produktu jsou diosmin, rakytníkový olej, extrakt z lípy stříbrné, extrakt z laskavce a kolagen. Kromě těchto obsahuje ještě další bio aktivní látky, např. vitamín E. I s minimálními znalostmi o působení bio aktivních látek je možné si představit, jak účinný bude náš produkt. Výsledky aplikačního výzkumu  potvrdili, že tato představa je založena na faktech, které jsou viditelné na pokožce hlavy - nedlouho poté co se začne Šampon proti Vypadávání Vlasů používat. A to díky složce, která hraje hlavní roli v tomto produktu - diosminu. Je to přírodní sloučenina nacházející se v mnoha rostlinách. Patří do skupiny flavonoidů, které vykazují znamenitou antioxidační aktivitu a tím chrání před volnými radikály. 

Diosmin má však ještě jednu vlastnost, která je mimořádně užitečná pro udržení objemu vlasů, a to, že způsobuje stahy a uvolnění cév ve vlasové cibulce. Díky tomu přirozeným způsobem zrychluje průtok krve. A jak je známo, oblast, která je dobře prokrvená je lépe okysličená a vyživená, zároveň jsou z ní lépe odváděné toxiny a oxid uhličitý. Vlasová cibulka je tak rychleji zásobená aktivními látkami potřebnými k růstu vlasů. 

 

Proč mikronizovaný diosmin?

V našem šamponu se nachází mikronizovaný diosmin, to znamená, že je ve formě velmi malých částic - menších než 5 mikronů. Díky tomu dobře pronikají do vlasové pokožky a doputují a působí tam kde mají, do vlasového folikulu. Díky mikronizaci se také tyto malé částečky diosminu déle udrží v blízkosti vlasových cibulek a ne jen pár minut během mytí vlasů, protože se zachytí v prohlubních a nerovnostech na pokožce během oplachování. Výsledkem je, že prokrvují vlasovou cibulku mnohem déle. Déle znamená - do dalšího mytí vlasů. 

sampon blog 1600x1600

Jakou úlohu mají další složky šamponu COLWAY?

Jejich úloha je velmi důležitá, protože Vlasy rostou lépe, když jsou jejich cibulky dobře a kvalitně vyživované a pokožka hlavy je zdravá. Látky nezbytné pro růst vlasů jsou do cibulky transportované krví, ale mohou být také dodány přes vlasovou pokožku - aplikací šamponu s využitím mechanizmů zajišťujících transdermálnost. Dychtivě jsme využili této vlastnosti a další řadu přínosů složek, které jsme přidali k mikronizovanému diosminu do našeho Šamponu proti Vypadávání Vlasů a výsledek je imponující. 

Rakytníkový olej obsahuje flavonoidy, karotenoidy a také spoustu vitamínů, např. C, B, A, dále minerální soli a nenasycené mastné kyseliny. Posiluje vlasy a předchází jejich vypadávání. Regeneruje a dodává vlasům lesk a pružnost. Extrakt z laskavce je zdrojem mnoha polysacharidů, bílkovin, nepostradatelných nenasycených mastných kyselin a vitamínu E. Má antioxidační účinky, díky tmu chrání vitalitu vlasových cibulek. Přispívá také k obnově vlasového stvolu, což má nezanedbatelný význam pro osoby, které nejen touží zlepšit hustotu vlasů, ale i vylepšit nebo navrátit jim kvalitní zdravý vzhled. A protože zdraví vyplývá z rovnováhy, nachází se v šamponu  extrakt z lípy stříbrné - přírodní řešení pro zklidnění podrážděné pokožky hlavy, regulátor kožního mazu a protizánětlivá složka, vhodná pro suché, slabé a zničené vlasy. 

Vzhledem k tomu, že vlas má bílkovinnou strukturu, obsahuje náš šampon i kolagen. Je nosičem mnoha aminokyselin nezbytných pro stavbu proteinové struktury vlasů.

 

Jak funguje Šampon proti Vypadávání Vlasů?

Za prvé náš šampon skutečně posiluje a zlepšuje strukturu vlasů a to po celé jejich délce, počínaje cibulkou. Výsledkem je, že vlasy přestávají padat. Za druhé díky zlepšení prokrvení se dají do pohybu mechanizmy, které zlepšují hustotu vlasů, protože aktivují nefungující vlasové cibulky.  To samozřejmě vede k tvorbě nového vlasu. U aktivních cibulek dochází posílení vlasového stvolu a k urychlení růstu vlasů. Kombinovaná síla biosložek podporuje regeneraci vlasů, což je patrné na první pohled, protože se jim vrací lesk, jsou pevnější a hustější.

Pamatujte, že krása vlasů velmi závisí na vlastnostech pokožky hlavy. Náš šampon zabraňuje jejímu podrážděn, obnovuje její hydrolipidový plášť a tím zajišťuje odpovídající hydrataci. Chrání ji také před působením volných radikálů, díky čemu si zachovává svou přirozenou funkci. Připomeňme ještě, že antioxidační ochrana je velmi důležitá i pro zachování hustoty vlasů, protože když na náš organizmus působí stres, dochází k nadměrnému vypadávání vlasů. 

 

Je šampon COLWAY určený jen pro dospělé?…

Ne;  při přípravě šamponu jsme mysleli na teenagery i dospělé. Důvod je prostý: v obou věkových skupinách se objevuje problém vypadávání vlasů z důvodů stresu, hormonální nerovnováhy, nepravidelného stravování a změn provázejících věk… Aby se dosáhlo požadovaných výsledků, je třeba šampon používat minimálně dvakrát týdně. To zajistí pravidelné zásobení vlasových cibulek výše uvedenými aktivními látkami, které tak mohou působit bez přerušení. Po 2-3 použitích vypadávají vlasy měně a po 2-3 měsících můžete pozorovat zlepšení hustoty vlasů.

Pozor: i když šampon COLWAY příznivě působí na hustotu vlasů, sám není zahuštěný. Jeho nepříliš hustá konzistence je optimální, protože složky, které produkt tvoří si tak zachovávají maximální výživný a stimulační potenciál pro vlasové cibulky. má korzystnie wpływa na gęstość włosów, to sam nie jest zagęszczany. Jego niezbyt gęsta konsystencja jest optymalna, ponieważ tworzące produkt składniki zachowują wtedy maksimum biopotencjału odżywczego i stymulującego mieszki włosowe. Navíc pokožce hlavy nejvíc vyhovují produkty, které působí jemně na přírodní bázi - přesně tak, jako náš Šampon proti Vypadávání Vlasů.

 

Nakonec ještě dobrá rada: pro posílení a doplnění jeho účinků, doporučujeme používat šampon COLWAY společně s Kondicionérem proti Vypadávání Vlasů. Je to dokonale se doplňující pár! 

 

 

Účinky Šamponu proti 

Vypadávání Vlasů

% pozitivních 

odpovědí

jemné mytí a péče o vlasy i vlasovou pokožku

100

účinné mytí vlasů i vlasové pokožky

100

urychlení růstu vlasů

96

stimulace vlasů k růstu (nárůst jejich objemu i viditelné nové vlásky v oblasti čela, tzv. „baby hair”)    

92

zamezení vypadávání vlasů

100

zlepšení hustoty vlasů

92

snížení lámavosti vlasů

92

viditelné posílení vlasů

96

celkové posílení vlasů, díky čemu méně vypadávají

100

regenerace vlasů - navrácení lesku, zlepšení hustoty a posílení

88

pocit hydratovaných vlasů

96

pocit vyživených vlasů

92

lesklé a zářící vlasy

92

zlepšení pevnosti a pružnosti vlasů

96

jemný pro pokožku - bez podráždění a svědění

100

nárůst objemu vlasů

92

vlasy bez statické elektřiny

100

vyhlazení vlasů

100

zlepšení stavu vlasů

92

snadnější rozčesávání 

84

 

 

 KOUPIT