Provize za doporučení COLWAY

provizní program (1359×825 px)

Vítáme Vás ve světě přírodních produktů firmy COLWAY! Rádi bychom Vám představili náš nejnovější provizní program, který umožňuje našim zákazníkům vydělávat dodatečné peníze při doporučování produktů, které sami používají a milují.

Provizní program COLWAY - je ideální příležitostí pro lidi, kteří si cení přírodních produktů a chtějí se podělit o své pozitivní zkušenosti s ostatními. Naše produkty jsou založeny na živém kolagenu a nabízejí mnoho výhod nejen pro krásu, ale i pro zdraví.

Pokud se cítíte spokojení s našimi produkty a chcete pomoci ostatním objevit jejich úžasné přínosy, můžete se stát naším partnerem a začít vydělávat provize z každé zrealizované objednávky, kterou doporučíte.

 

Jak funguje náš provizní program?

Zaprvé, jedná se o program AFFILIATE, nikoli MLM. Funguje to tak, že osobě, které chcete doporučit náš program, pošlete speciální osobní odkaz a osoba provede nákup.

Jednoduše se zaregistrujte a získáte přístup k unikátnímu odkazu, který můžete sdílet s vašimi přáteli, rodinou a sledujícími na sociálních sítích nebo na vaší webové stránce. Když někdo klikne na tento odkaz a provede objednávku na našich stránkách, získáte 15% provizi z ceny objednávky. 

Samozřejmě nemusí objednávat okamžitě. Jeho počítač nebo telefon si bude šest měsíců pamatovat, že jste mu doporučili právě tuto osobu.

Neexistují žádné limity na to, kolik lidí můžete doporučit nebo kolik můžete vydělat. Je to skvělý způsob, jak si přivydělat peníze online, aniž byste museli investovat do reklam nebo marketingu. Stačí sdílet své zkušenosti s našimi produkty a nechat, aby se vaše provize hromadily.

 

Pro koho?

Program Affiliate firmy COLWAY je ideální pro influencery, blogery, vlogery, majitele webových stránek a všechny, kteří mají rádi naše produkty a chtějí je doporučit svým sledujícím. Není to jen způsob, jak vydělávat peníze, ale také příležitost budovat svou značku a spojit se s dalšími lidmi, kteří sdílejí vaše zájmy a hodnoty.

Je však také doslova pro každého, kdo může odkaz zkopírovat a poslat jej příteli nebo jej jednoduše sdílet online.

Zaregistrovat se do programu Affiliate firmy COLWAY je snadné a rychle.

 

PROVIZE

15%

 

PLATNOST COOKIES

6 měsicu

 

Bonus pro Vás za registraci do programu

Každý, kdo se zaregistruje do provizního programu, obdrží 150 Kč, které může použít v našem obchodě COLWAY.CZ

 

prihlasit se

přejít na registraci