Elixír Dr. Slonia - Nejsilnější zbraň proti mikrobům

Elixír pro péči o podrážděnou pokožkou. Aktivní nanostříbro s kyslíkem. Funguje zázračně v boji s mikroby: bakteriemi, plísněmi a viry

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Colway
740 Kč
Kategorie: Tělo
objem: 75 ml
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci
 

Představujeme nový senzační výrobek v nabídce COLWAY. Je to elixír pro péči o podrážděnou pokožkou, za jehož výrobou stojí výjimečný vynálezce, člověk, který vytvořil, jediný na světě, šampon s biologicky aktivním diosminem pro zlepšení hustoty vlasů – Dr. Kryštof Sloň. Teď nám přináší další neobyčejný výrobek. Dr. Sloň vymyslel a získal patent na metodu spojení aktivního nanostříbra s kyslíkem prostřednictvím  chemisorbce. Díky této zvláštní metodě, nechává tento výrobek konkurenci daleko za zády.  

 

Funguje zázračně v boji s různými mikroby: bakteriemi, plísněmi a viry.

 

Při laboratorních testech zničil elixír 100% patogenů, se kterými přišel do kontaktu v Petriho miskách.

 90567846_2808311419250459_2383489150272667648_o

Vlastnosti produktu 

Elixír Dr. Slonia je unikátní preparát na celosvětové úrovni pro péči o podrážděnou nebo patologicky změněnou pokožku.  Elixír od COLWAY není jen kosmetika - je to produkt, který účinně brání infekce kůže a uklidňuje změny způsobené mikroorganismy. Klíčovou složkou tohoto specializovaného přípravku je nanostříbro, které je známé svými antiseptickými vlastnostmi.

 

Obsažený Axonnite Silver - nosič nanočástic stříbra - je vyráběn podle přísné normy ISO 13485 určené pro lékařské výrobky.

 

Elixír Dr. Slonia působí okamžitě po použití; lze jej aplikovat přímo na zánětlivá ložiska, dokonce i na sliznice. Aplikace přípravku je velmi přesná díky použití pohodlného atomizéru.
Neocenitelnou výhodou produktu je jeho velmi jednoduché složení - díky tomu je jemný a bezpečný při používání.

 

Funkce produktu 

 • Antiseptický – přípravek likviduje zánětlivé ložiska na kůži a infekce
 • Podporující hojení
 • Zabraňující v raném stadiu vývoji kožních onemocnění a infekcí - Elixír bojuje proti nebezpečným mikroorganismům: bakteriím, plísním a virům, a také v menší míře proti kvasinkám a prvokům
 • Zabraňující rozkladu potu
 • Hydratační pro problematickou pokožku – přípravek je třeba aplikovat před použitím Přírodního kolagenu

 

ZVLÁŠTĚ DOPORUČOVÁNO V PŘÍPADĚ:

 • poranění,
 • houbových změn na kůži, nehtech,
 • hnisavých stavů a těžko se hojících ran,
 • kvasinek,
 • lupénky,
 • plísňových infekcí a angín v ústní dutině.
 • pomáhá hojit popáleniny,
 • omrzliny,
 • podráždění podpaží a nohou,
 • odleženiny,
 • oděrky,
 • odřeniny,
 • akné,
 • když chceme působit dezinfekčně a antibakteriálně.
 • Osvedčí se také jako ochrana chodidel na bazénu.
 • Můžeme jej používat také nekonvenčně: do nosu při nachlazení a do uší při bolesti ucha a ústně při bolesti krku.

 

Je jemný a bezpečný při používání.

 

Aktivní Stříbro – největší nepřítel mikrobů

Elixír dr. Słonia  je výrobkem velmi jednoduchým. Kdo by chtěl získat informace objasňující mnohé zázračné účinky elixiru, měl by si v první řadě přečíst o fenoménu řeky Gangy, do které stéká nepředstavitelné množství nečistot, fekálií a rozkládajících se těl jak zvířecích tak lidských a desítky milionů lidí tuto vodu pije, aniž by propukla pandemie.  V této řece je 25 krát více kyslíku, než v jakékoli jiné velké řece na naší planetě. A obrovské množství stříbrných částic v bahně tohoto velkého toku. I když to zní neuvěřitelně - vzorky vody, které  testovali vědci již v roce 2009 obsahovali 1,5 milionu bakterie E. coli na 100 ml vody.  Podle světových norem čistoty vody musí pitná voda obsahovat těchto bakterií méně než 50 na 100ml. .

Na některých místech znečištění Gangy překračuje přípustné normy 30 tisíc krát. Co z toho? Indové nejenom věří, ale také ví, že Svatá řeka léčí řadu infekcí, pokud se omývá tělo její vodou. Tak tomu bylo od nepaměti až do dnes.  

Biocidní vlastnosti stříbra, zvláště ve spojení s kyslíkem, jsou známé od starověku a nikdo je nezpochybňuje.  Antibiotika dokážou zničit jen několik druhů bakterií a často jsou bezmocné proti virům a různým mutacím. Také působí pomaleji, protože dokážou účinně útočit na buňky bakterií pouze při jejich dělení.  Aktivní sloučeniny stříbra ničí více než 650 patogenů, a to okamžitě. Jedinou podmínkou jejich účinnosti je získat přístup ke zdroji infekce nebo k ohnisku nemoci.

Takto funguje i Elixír dr. Słonia.  Sami budete odkrývat jeho vynikající vlastnosti působící na pokožku, a nejenom. Budou i zklamání, vyplývající z toho, že např. pěti uživatelům vyléčí plísně a šestému ne.

 

Elixír dr. Słonia působí tím lépe, čím má snažší přístup k ohnisku infekce. Bojuje proti škodlivým mikroorganizmům: bakteriím, houbám a virům, v menší míře také proti plísním a prvokům. Aktivními látkami jsou stříbro a kyslík. Antiseptický účinek je okamžitý, ale proces účinného zničení mikrobů nastává až 2-3 hodiny po aplikaci a trvá, dokud částečky stříbra nevyprchají.  Může být zapotřebí opakovat aplikaci několikrát, až do vymizení problému.  Má široké spektrum využití (oděrky, alergie, mykózy, kožní záněty, záněty svalů, vřídky, ekzémy atd.), v případech, kdy potřebujeme urychlit proces hojení (i sliznic), také k dezinfekci a ochraně před množením mikroorganizmů (vnitřek ledniček, potravinové obaly, prádlo, oblečení, obuv, dětské hračky a další předměty). Zpomaluje rozklad potu.

Elixír Dr. Slonia 

Použití:

před použitím protřepejte. Nastříkejte na postižené místo. Nechat  zaschnout, neoplachovat. Opakovat aplikaci, dokud se nedostaví požadovaný výsledek.

Upozornění: přesto, že máme potvrzené účinné působení Elixíru dr. Slonia na různé patogeny – nelze tento produkt považovat a doporučovat jako lék a hlavně ne jako panaceum na všechny kožní problémy. Pokud ani několikanásobná aplikace nepřináší žádané výsledky, znamená to, že jeho aktivní složky nemají přístup k ohnisku nemoci, nebo na ni nepůsobí. Vždy je třeba poradit se s lékařem.

 Pozor! Nádobka pod tlakem. Chraňte před sluncem a teplotou nad 50ºC.

 

Všechny zainteresované odkazujeme k filmům na Yutube:

 

O Elixíru v něm hovoří Jarosław Zych a  Dr Krzysztof Słoń –  tvůrce tohoto jedinečného produktu.

O Elixíru hovoří liderka Colway Jolanta Gacek a syn Dr Slonia Jaroslaw Slon

  

 

Dr K. Sloň:

"Je určen především na to, abychom se zbavili různých mikrobů, počínaje bakteriemi přes viry, plísně a dokonce i drobné více buněčné organizmy. Je to tedy prostředek, který nám může pomoci zbavit se nemocí, může sloužit k dezinfekci, na rozdíl od běžně dostupných dezinfekčních prostředků, které jsou agresivní, těžko bychom si mohli domestos nakapat do oka, umýt novorozeně domestosem nebo jiným dezinfekčním prostředkem. Pokud jde o Elixír, mohu zcela zodpovědně prohlásit, že je neškodný. Může se pít, kapat do očí, mýt malé děti, zvířata, může se přidávat do potravin, nastříkat lednička, oblečení, např. chceme se zbavit nepříjemného zápachu, ale nechceme použít deodorant, můžeme si v těch místech, kde se nejvíc potíme, postříkat oblečení. Já například s ním ošetřuji boty zevnitř, abych zabránil nepříjemnému pachu, který vzniká při rozkladu potu nohou. Existuje celá řada možností použití tam, kde chceme zabránit působení mikroorganizmů. Největší způsob použití Elixíu je ve zdravotnictví.  To znamená k boji proti různým nemocem. Počínaje vnějšími, když si někde ublížíme, na odřeniny, úžasná věc, protože na rozdíl od peroxidu vodíku nebo alkoholu nepoškozuje naše kožní buňky, výlučně jen zabíjí bakterie a pokud jde o hojení, může ho urychlovat, protože brání zanícení, což urychluje hojení. Můžeme ho užívat i vnitřně, jak už jsem říkal, můžeme ho pít, čili při různých problémech trávicího ústrojí.  Výrazně napomáhá při léčbě žaludečních vředů, způsobených bakterií  Helicobacter pylori. Možná ne úplně, protože u té ani při vysokých dávkách antibiotik nemáme jistotu, že jsme se jí úplně zbavili. Důležité je, že ji eliminujeme do takového stupně, že se neprojevují potíže spojené s jejím působením v žaludku."

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MZ Avatar autora | 31.10.2021
Vyléčil jsem si ekzém! Děkuji
5
ŽM Avatar autora | 22.10.2020
Fakt skvělý, nosím ho pořád u sebe.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.