Intenzivní koncentrát proti vráskám DNA

Luxusní koncentrát účinných látek, který výrazně působí proti stárnutí a redukuje vrásky. Bohatý obsah ampulky se ideálně osvědčuje v péči o pleť suchou, zralou nebo unavenou. Kyselina hyaluronová s vysokou molekulární hmotností vytváří ochranný film, čímž přispívá k omezení transepidermálních ztrát vody.

Můžeme doručit do:
27.9.2023
Možnosti doručení
Skladem
619 Kč
Kategorie: Obličej a Dekolt
obsah: 7 ampulek x 2ml
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

Popis výrobku

Aby byla zajištěna silná ochrana Vaší pokožky proti jejímu stárnutí a také její obnova, vytvořili jsme luxusní koncentrát účinných látek, který výrazně působí proti stárnutí a redukuje vrásky. Bohatý obsah ampulky se ideálně osvědčuje v péči o pleť suchou, zralou nebo unavenou. Kyselina hyaluronová s vysokou molekulární hmotností vytváří ochranný film, čímž přispívá k omezení transepidermálních ztrát vody. Přírodní, certifikovaná (Eco Cert) složka Zemea usnadňuje penetraci jiných složek do kůže a zajišťuje tak její dlouhotrvající hydratační účinek. Působení proti stárnutí a redukci vrásek zajišťuje také peptid mědi a kyseliny DNA a RNA, což činí pokožku pevnou a pružnou.

Doporučuje se pro:   suchou, zralou, unavenou kůži, zbavenou  lesku a pevnosti, s cílem urychlit její regeneraci.

Aktivní látky

Nukleové kyseliny DNA+RNA (nativní) spouštějí replikaci struktury kůže, aktivují buňky, mají silné antioxidační účinky chránící je před reaktivními formami kyslíku. Působí jako filtr pro toxiny, čímž chrání buněčný systém, rozšiřují periferní cévy, zvyšují jejich propustnost a lépe tak okysličují buňky a také zlepšují metabolismus lipidů.

Měděný peptid GHK–Cu složený z částečky mědi a aminokyselin glycinu, L–histidinu a L–lysinu. Stimuluje fungování kmenových buněk, zvyšuje tvorbu kolagenu v kůži, zabraňuje foto-stárnutí, zlepšuje pružnost a vyrovnává odstíny pleti. Pomáhá redukovat vrásky, zvyšuje hustotu a tloušťku kůže.

Kyselina hyaluronová LMW – intenzívně hydratuje a napomáhá při vyplňování vrásek. Přispívá k obnově poškozené pokožky, vytváří na pokožce ochranný film, který brání ztrátě vlhkosti, vyhlazuje, zpevňuje a zlepšuje pružnost kůže.

Hedvábí – luxusní složka, která kůži hydratuje, vyhlazuje, zanechává ji měkkou na dotek. Je složena hlavně ze dvou proteinů: fibroinu (cca 70%) a sericinu (30%), které ve svém chemickém složení vykazují velkou podobnost proteinu obsaženému v lidské kůži a ve vlasech. Fibroin má schopnost vázat a zadržovat vodu, nedráždí pokožku, a to ani velice citlivou. Sericin, hedvábné lepidlo, je bílkovina slepující fibroinová vlákna přírodního hedvábí. Obsahuje zbytky serinu, glycinu a kyseliny asparagové. Zlepšuje stav epidermální bariéry, čímž snižuje ztráty vody přes kůži. Z tohoto důvodu je považován za "přirozený zvlhčovač" kůže. Na povrchu kůže vytváří jemnou vrstvu, která umožňuje kůži volně dýchat a udržuje ji tak sametově hladkou. Díky své struktuře a chemickému složení je sericin schopen zlepšit hydrataci pokožky. Sericin má navíc nezanedbatelné vyhlazovací schopnosti, které přispívají ke snížení nepravidelností kůže.

Zemea® - jedná se o rostlinný glykol, získávaný z kukuřičných zrn. Dokonale zvlhčuje pokožku. Je velmi jemný, nedráždí, má antibakteriální vlastnosti. Má certifikát Ecocert.

Způsob použití

Doporučujeme používat po dobu nejméně 7 dní, nejlépe večer. Ampulku otevřeme tak, že ulomíme krček v zúženém místě označeném kroužkem. Obsah pak jemně vklepeme konečky prstů na obličej, krk a dekolt. Jakmile dojde k jeho vstřebání, překryjeme jej vhodným ošetřujícím krémem.

 

Bálení: 7 ampulek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

eyJidWNrZXQiOiI3MDA5NzM1MjU4NTktaXN0cnVjdC1hc3NldHMiLCJrZXkiOiJpbWFnZXNcL2xvZ28uNmU1ZDg2NmM2YmE4YjY5MGMxZTQzNzY1MTQ2MGJiZDcucG5nIiwiZWRpdHMiOnsicG5nIjp7InF1YWxpdHkiOjg1fX19

Značka související se značkou Colway, zaměřená na mezinárodní trhy. Inovativní produkty na bázi živého nativního kolagenu odolného vůči teplotním vlivům. Na trh dodáváme senzační produkty založené na nejnovějších biotechnologických objevech, většinou založené na přírodních složkách.