Komplexní krém pro muže

Víceúčelový kosmetický přípravek, který pečuje o kůži Vašeho obličeje a Vašeho strniště. Osvědčené složky vám zajistí skvělý vzhled a pohod...

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
1 119 Kč
Kategorie: Obličej a Dekolt
objem : 50 ml
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

Popis výrobku

Víceúčelový kosmetický přípravek, který pečuje o kůži Vašeho obličeje a Vašeho strniště. Osvědčené složky vám zajistí skvělý vzhled a pohodlí, a to i po holení. Základem našeho krému je unikátní kombinace původních afrických olejů marula, perilla a arganového oleje s optimálním poměrem mastných kyselin NNKT (Omega 3,6,9). Právě ony jsou zodpovědné za pevnost a pružnost, obnovují správnou hydrataci, která je jedním z klíčových faktorů zachování kůže v dobrém stavu. Hydrataci posilujeme zesítěnou kyselinou hyaluronovou. Úžasné kmenové buňky stimulují lidské buňky k autoreprodukci a rekonstrukci. Kolagen a moderní tetrapeptidy zlepšují elasticitu a hustotu kůže. Colway International – PRŮLOMOVÉ ÚSPĚCHY BIOTECHNOLOGIE v boji o Váš dobrý vzhled.

Aktivní látky

Extrakt ze sabalové palmy
podporuje léčbu androgenní alopecie. Vypadávání vlasů způsobuje látka 5 alfa-dihydrotestosteron, která vzniká ve vlasových folikulech v důsledku transformace testosteronu. To pak způsobuje oslabování vlasů, čehož důsledkem je pak jejich vypadávání. Působení sabalová palma spočívá v tom, že zpomaluje působení enzymu 5-alfa-reduktázy. Extrakt, který používáme, je přirozený a bohatý na nutriční tuky. Zlepšuje stav vlasových folikul, snižuje vypadávání vlasů a zlepšuje jejich vzhled.

Kolagen
je extrahován z rybích kůží pomocí metody patentované v Polsku. Je to jediný známý přirozený zdroj peptidů, které volně pronikají pokožkou a stimulují fibroblasty ke zvýšené aktivitě. Jedná se o přírodní, hypoalergenní kosmetický přípravek.

Unikátní složení mastných kyselin omega-3,6,9, NNKT
je založeno na nejnovějších vědeckých výzkumech. NNKT se netvoří v organismu člověka, přestože jsou nezbytným prekurzorem buněčných membrán. Vytvořili jsme kompozici drahocenných olejů složení marula, perilla a arganového oleje, která optimálně využívá jejich antioxidační, regenerační a hydratační účinky.

Perilový olej
jedná se o silný antioxidant, který má velmi vysokou koncentraci esenciálních mastných kyselin a navíc obsahuje také flavonoidy, kyselinu rozmarýnovou a jiné fenylové sloučeniny. Všechny tyto sloučeniny mají na kůži příznivý vliv. Mají antioxidační a aseptické účinky, posilují cévní stěny. Zmírňuje ekzémy, které mají atopický charakter, podporuje hojení ran. Zpomaluje procesy stárnutí kůže, urychluje tvorbu kolagenu a elastinu. Má nejvíce Omega-3, Omega-6 a Omega-9 mastných kyselin. Nesenzibilizuje, podporuje léčbu kožních alergií. Může být použit pro atopickou, šupinatou, suchou nebo podrážděnou pokožku.

Marulový olej
vynikající pro zralou, suchou a citlivou kůži. Zjemňuje, hydratuje, vyživuje a posiluje přirozenou bariéru kůže. Zabraňuje vzniku nových vrásek a snižuje stávající, rozjasňuje pleť, zlepšuje podkožní oběh, obnovuje lesk a jemnost vlasů. Olej obsahuje vysokou koncentraci vitamínů E a C, přírodní antioxidanty, kyselinu olejovou.

Arganový olej
regeneruje a vyživuje pleť, zmírňuje její podráždění a červenání. Díky bohatému obsahu vitaminu E a fenolových sloučenin má antioxidační účinky. Efektivně zabraňuje stárnutí pleti, tím že hydratuje, zlepšuje pružnost a podporuje obnovu.

Kmenové buňky Citrusaurantium
mají podíl na udržení správného stavu pokožky a to pomocí přirozené dynamické obnovy kůže. Díky polyfenolům omezují negativní působení volných radikálů a poškozování DNA. Posilují ochranný hydrolipidový plášť, zlepšují hydrataci pokožky. Jejich velkou předností je účinný mechanizmus, který stimuluje kožní buňky k dělení. Díky tomu se organizmus obnovuje sám a ne za pomocí umělých látek.

Kyselina ferulová
je silný antioxidant, který působí synergicky s dalšími antioxidanty, např. s vitamínem E nebo vitamínem C, který stabilizuje, čímž posiluje jeho účinnost a trvanlivost. Chrání kůži proti známkám jejího stárnutí vlivem světla (photoaging), proti předčasné ztrátě pevnosti a pružnosti a působí tak proti vráskám. Má zklidňující, protizánětlivé účinky, odstraňuje podráždění a zarudnutí kůže, eliminuje změny po akné, hydratuje.

Syn-TC
je peptid, jehož složení umožňuje ideální působení na všechny typy kolagenu v lidské kůži. Tato látka pokožku vyhlazuje a změkčuje. Redukuje viditelnost vrásek.

Kyselina hyaluronová
zesítěná, se přirozeně vyskytuje v lidském organismu, a sice v kůži a jejích hlubších vrstvách. V našich kosmetických přípravcích napomáhá tato látka zejména zlepšení hydratace, zpevnění a zlepšení pružnosti pleti.

Způsob použití

Naneste krém na čistou suchou pleť tváře a šíje. Aplikujte dvakrát denně, každý den.

Objem: 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

eyJidWNrZXQiOiI3MDA5NzM1MjU4NTktaXN0cnVjdC1hc3NldHMiLCJrZXkiOiJpbWFnZXNcL2xvZ28uNmU1ZDg2NmM2YmE4YjY5MGMxZTQzNzY1MTQ2MGJiZDcucG5nIiwiZWRpdHMiOnsicG5nIjp7InF1YWxpdHkiOjg1fX19

Značka související se značkou Colway, zaměřená na mezinárodní trhy. Inovativní produkty na bázi živého nativního kolagenu odolného vůči teplotním vlivům. Na trh dodáváme senzační produkty založené na nejnovějších biotechnologických objevech, většinou založené na přírodních složkách.