Sada Lifting bez Skalpelu

Čtyři jednoduché kroky ke krásné mladistvé pleti!

Obsahuje: Kolagenový Mycí gel, Kolagen Vege, Kosmetické ampulky,  Krém Blue Diamond 

Můžeme doručit do:
27.3.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Colway
6 240 Kč –20 % 4 990 Kč
Kategorie: Akční sady
obsah: 4 produkty
Projekt bez tytułu 2
Akce Novinka Tip
6 240 Kč –20 %
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

 

SADA LIFTING BEZ SKALPELU

Čtyři jednouché kroky ke krásné, mladistvé a vypnuté pleti. 

Sada obsahuje:

 

1. Kolagenový Mycí gel

Čištění pleti je základním krokem v péči o pleť. Náš mycí gel jemně a velmi šetrně odstraní i voděodolný make-up a všechny nečistoty a připraví pleť na další výživnou péči.

2. Kolagen Vege

První rostlinný "kolagen" na světě s unikátním složením i unikátními účinky. Obsahuje všechny aminokyseliny, které kolagen tvoří a další aktivní, zklidňující a vyživující látky.

 

3. Kosmetické ampulky BLUE DIAMOND SPECTRUM

Díky bohatému obsahu vyživujících složek jsou pravděpodobně jedinými ampulkami na světě, které přinášejí výsledky podobné těm, kterých dosahují ti nejlepší plastičtí chirurgové.

 

 

4. Krém BLUE DIAMOND Zázrak Biotechnologie  + Drahokám Blue Moissanite

BLUE DIAMOND CREAM

Nejnovější úspěch v revitalizaci pleti, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Přispívá k celkové obnově pokožky a chrání pleť před strátou vody. Liposomy nejnovější generace, které krém obsahuje, díky promotorům vstřebávání transportují do kožních buněk mikro částice v kosmetice nejmodernějších forem výživných látek a koenzymu Q10. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.