Atelo Odličovač Make Up'u

Čistí rychle a jemně, dokonce i voděodolný make-up. Obsažené účinné látky se postarají o výživu a hydrataci tenké vrstvy kůže v okolí očí i celého obličeje. Zanechává na pleti jemnou ochrannou a hydratační vrstvu a příjemný pocit uvolnění.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Prodej Ukončen
Značka: Colway
490 Kč
Kategorie: Obličej a Dekolt
objem: 300 ml
Položka byla vyprodána…
akcni zbozi vyhody na produktu 300x150
darek k objednavce
sleva po registraci

Účinky: čistící, hydratační

 

Odličovač make-upu čistí rychle a jemně, dokonce i voděodolný make-up. Obsažené účinné látky se postarají o výživu a hydrataci tenké vrstvy kůže v okolí očí i celého obličeje.

Obsahuje komplex přírodních hydratačních látek NMF jako je:

  • urea
  • sodná sůl pyroglutamová - PCA,
  • glycin a fruktózu,
  • vitamíny skupiny B odpovědné za regulaci lipidové vrstvy a posílení vlásečnic (redukuje tzv. pavoučí žilky),
  • dokonale se vstřebávající atelokolagen
  • a zjemňující alantoin.

Zanechává na pleti jemnou ochrannou a hydratační vrstvu a příjemný pocit uvolnění.

Výrobek je obohacený o zklidňující a zjemňující výtažek z agastaché mexické.

Produkt založený na „zeleném“ emulgátoru.

Způsob použití:
Před použitím protřepejte lahvičku, aby se obě složky produktu promíchaly. Tento kosmetický přípravek nevyžaduje oplachování.

 

Objem:  300ml
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_kula_poziom-1

COLWAY je uznávaná značka v Evropě i ve světě. S diamantově vybroušenými zkušenostmi, které získáváme již více než 16 let a po celou tu dobu dodáváme na trh celosvětově unikátní a inovativní produkty. Jsou to kosmetické produkty nejvyšší jakosti, jejichž základem je transdermální aktivní přírodní kolagen a jedinečné potravinové doplňky – mistrovská díla moudrého spojení bohatství přírody s možnostmi, které přináší ty nejmodernější technologie.

Jsme to my, kdo od roku 2004 buduje na základě epochálního vynálezu značku Přírodní Kolagen, kdo konečně dal ženám kosmetický produkt s nejkratším složením INCI na světě, který nebojuje jen s následky plynoucího času, ale útočí přímo na příčinu vzniku vrásek – deficit kolagenu. Milióny prodaných lahviček změnily pohled žen na prevenci proti stárnutí. A když ani patentová ochrana nezabránila stále častějšímu napodobování našeho Přírodního Kolagenu Platinum, Silver a Graphite - předběhli jsme veškerou konkurenci nejméně o dekádu tím, že jsme vytvořili mistrovské dílo v oblasti biotechnologie  kombinující aktivní látky s živými kolagenovými bílkovinami, což se doposud nikomu jinému nepodařilo.